Otovo gaat abonnementen voor zonnepanelen en batterijen aanbieden in België

22.03.2023 | Nieuws Brendan Hadden

Otovo gaat abonnementen voor zonnepanelen en batterijen aanbieden in België

Otovo, de Europese marktleider voor zonnepanelen en batterijen, wil de Belgische markt veroveren, volgens een bericht van Bouw & Wonen. Met een abonnementsformule hoeven klanten geen grote investeringen te doen om voor zonnepanelen te kiezen.

Otovo werkt via een marktplaats waarin het een netwerk organiseert van honderden lokale, hoogwaardige energie-installateurs die grondig zijn doorgelicht. Klanten kunnen via de website zo een offerte opvragen. Otovo biedt ook een abonnementsformule aan voor zonnepanelen om de installatie toegankelijker te maken voor Belgische consumenten.

België is een van de duurdere landen voor energie in Europa en Otovo wil daar verandering in brengen. Otovo neemt de installateurs projectmanagement en klantencontact uit handen, waardoor installateurs tijd en geld kunnen besparen. Zo wil Otovo het einde inluiden van de lange wachtlijsten voor zonne-energie in België.

Cedric Sever zal als General Manager de lancering van Otovo in België leiden.

Bedrijvenregister

Agenda

Webinar: Sungrow EV-Solutions (English)

Logo SUNGROW
1 juni 2023
15:00

SUNGROW

Lees verder

Training: Esdec Basis Installatietraining FlatFix

Logo Esdec
6 juni 2023
13:00 - 16:00
Esdec Innovation Center

Esdec

Lees verder

Webinar: Sungrow Expert Training: Commercial portfolio - optimise your projects (English)

Logo SUNGROW
7 juni 2023
15:00

SUNGROW

Lees verder

Event: Feestelijke opening nieuwe vestiging van groothandel SolarToday in Beernem

Logo SolarToday
8 juni 2023
14:00
Nijverheidstraat 7A, Beernem

SolarToday

Lees verder

Volledige agenda

Wekelijks op de hoogte blijven van de zonne-energiesector?
Meld u nu aan voor de nieuwsbrief!

Abonneer nu